Aanmelden Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor onze Nieuwsbrief - maximaal vier per jaar
bas gezocht

Nieuws

Tot onze grote verrassing is Popkoor Novelty genomineerd voor de Kunst- en Cultuurprijs 2015 in de categorie Groepen. Natuurlijk voelen we ons érg vereerd! Het is ook fijn om te merken dat het enthousiasme van ons koor - en de groei die we doormaken - in Sint-Oedenrode niet onopgemerkt is gebleven. 

Stemmen op Popkoor Novelty voor de Publieksprijs

Ben jij een fan van Popkoor Novelty? Help ons dan mee om de Publieksprijs te winnen - en breng je stem uit op ons koor. Daarvoor stuur je een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met in de onderwerpregel 'Popkoor Novelty'. Eén stem per e-mail adres. Stemmen kan tot en met 16 juni. 

Prijsuitreiking

Op vrijdagavond 19 juni maakt de jury per categorie de winnaar bekend tijdens een feestelijke avond. Ook wordt bekend wie van de 12 genomineerden de Publieksprijs heeft gewonnen.